ul. Nędzy Kubińca 220, Kościelisko tel. +48 660 775 654

Czym wyróżnia się Rezydencja na tle konkurencji?


Rezydencja „Marjo” gwarantuje standardy ekskluzywnego hotelu z jednoczesnym zachowaniem prywatności i intymności. Obiekt budowany był jako luksusowa rezydencja rodzinna, co nadaje jej szczególny charakter domowego komfortu. Gwarantuje doskonałą i dyskretną obsługę gości. Jesteśmy elastyczni i zapewniamy realizację niestandardowych życzeń naszych klientów(catering, pomoc w organizacji imprez, bilety ze zniżką na Kasprowy i Gubałówkę Udostępniamy również kontakty zorganizowania kuligów czy ogniska) Zapewniamy domową atmosferę. Rezydencja „Marjo” jest więc wspaniałym miejscem na wakacje czy wypoczynek rodzinny jak również na spędzenie niezapomnianych chwil w gronie znajomych i przyjaciół.

.

Zapewniamy również: kawa ziarnista (25 dag), herbata czarna i owocowa, kawa rozpuszczalna i mielona, cukier. Drewno do kominka na powitalne „posiady”. Wszystko w cenie. Większą ilość drewna do kominka, na ognisko i brykiet lub węgiel drzewny należ dokupić we własnym zakresie.

Możliwość zamówienia pysznych wędlin, jajek wiejskich, oscypków, przetworów regionalnych i mięs na grilla po cenach hurtowych. Dokonanie zakupów żywności w hurtowni.

.