Pokój Lawendowy

Jest to mały przytulny pokoik dwuosobowy na drugim piętrze ze skosami. Wyposażony w łóżko małżeńskie (możliwość rozsunięcia), aneks kuchenny. Z pokoju wchodzi się do łazienki z prysznicem. W pokoju znajduje się telewizor z telewizją kablową.

Pokój Lawendowy zdjęcia

Pozostałe apartamenty

Apartament Zimowy

wyposażony jest w sypialnię z łożem małżeńskim o wymiarach 180cm x 200cm , połączoną a pokojem dziennym z rozkładaną sofą (140x190) – max. 4 osoby. 2 osoby łoże małżeńskie i 2 osoby – rozkładana sofa- jedno pomieszczenie .

Pokój Dębowy

Pokój wyposażony jest w sypialnię z łożem małżeńskim o wymiarach 140cm x 200cm, jest jeszcze fotel jednoosobowy rozkładany na którym może spać dziecko – max. 3 osoby 2 osoby łóżko małżeńskie+1 osoba – rozkładany fotel- jedno pomieszczenie .

Apartament Limba

To apartament rodzinny złożony z dwóch pomieszczeń, sypialni z łożem małżeńskim o wymiarach 140 cm x 200 cm i rozkładaną sofą (140 cm x 190 cm), oraz małego pokoju (ciemny) z rozkładaną dwuosobową wersalką. max 6 osób. pierwszy pokój 2 osoby – łózka małżeńskie+2 osoby rozkładana kanapa, drugi pokój, 1 lub 2 osoby - wersalka

Apartament Słoneczny

Apartament składa się z przytulnej sypialni wyposażonej w łoże małżeńskie o wymiarach 140 cm x 200 cm, wygodnego salonu z kompletem wypoczynkowym - sofa z funkcją spania o wymiarach 120 cm x 190 cm - max 4 osoby, aneksem kuchennym oraz łazienki z wanną.

Apartament Bursztynowy

Apartament rodzinny składający się z salonu wyposażonego w duże łóżko podwójne i rozkładaną sofę oraz małego pokoju z podwójną sofą. Z salonu jest wejście do łazienki w której jest prysznic z hydromasażem.

Pokój Malinowy

Jest to mały pokoik dwuosobowy na drugim piętrze ze skosami. Wyposażony w łóżko małżeńskie (możliwość rozsunięcia), aneks kuchenny. Z pokoju wchodzi się do łazienki z prysznicem.

Apartamenty: Zimowy, Limba i Pokój Dębowy znajdują się w części głównej są bez aneksów kuchennych i wejście do nich jest po schodach z salonu.

Apartament Słoneczny (I piętro), Bursztynowy i pokój Lawendowy (II piętro) są z aneksami kuchennymi i wejście do nich jest z klatki schodowej.

Serwis noclegowy Meteor przyznał nam odznaczenie "Gwarancja Satysfakcji".